MyMenu1

wtorek, 30 czerwca 2015

Bilety na RWC


Do Pucharu Świata pozostało już tylko 80 dni. Wszyscy, którym poszczęściło się w losowaniu i zdołali kupić bilety, mogą spodziewać się przesyłki w przyszłym miesiącu. Organizatorzy już teraz zaprezentowali wygląd biletów. Wzory będą nawiązywać do bogatej historii Turnieju. Puchar Williama Webb Ellisa został wyeksponowany w centralnym miejscu. Obok znajdują się wizerunki kapitanów reprezentujące narody, które tryumfowały w RWC – John Eales z Australii, Francois Pienaar z RPA, Martin Johnson z Anglii i Richie McCaw z Nowej Zelandii. W dolnej części umieszczono kibiców. 

Łącznie stworzono cztery wzory, które zostaną wykorzystane w fazie grupowej, ćwierćfinałach, półfinałach i meczu o trzecie miejsce. Szczególnie okazale będzie prezentował się bilet na finał. Zaprojektowano go w złotych kolorach i przedstawiono jeden z najważniejszych dla angielskiego rugby momentów. Zwycięski dropgol Jonnego Wilkinsona w finale w 2003 roku.


Ciekawostką jest użycie nowoczesnej technologii „Blippar’s Augmented Reality”. Kibice po zeskanowaniu biletu smartfonem zobaczą interaktywny obraz 3D, przedstawiający m.in. model stadionu, widok z trybun, czy narzędzie nawigacyjne pozwalające łatwo znaleźć właściwe miejsce.

W sprzedaży wciąż jest dostępnych ok. 50 000 biletów, co na pewno ucieszy tych, którzy jeszcze nie zagwarantowali sobie miejsca na trybunach RWC. Nadal nie jest za późno aby kupić bilety i na żywo obserwować najważniejszy spektakl rugby na świecie. Szczegóły na oficjalnej stronie https://tickets.rugbyworldcup.com/