MyMenu1

środa, 21 stycznia 2015

Pomoc przy organizacji RWC 2015


Puchar Świata zbliża się wielkimi krokami. Do największej rugbowej imprezy pozostało już tylko kilka miesięcy. W jednym z moich wcześniejszych artykułów pisałem o tym, że udało mi się kupić bilety na kilka, zapowiadających się niezwykle ciekawie meczów. Niedawno otrzymałem kolejną wspaniałą wiadomość.

Zostałem poinformowany, że pomyślnie przeszedłem wszystkie etapy rekrutacji i przyjęto mnie do grona organizatorów turnieju. Konkurencja była bardzo duża, zgłosiło się ponad 20 000 chętnych. Ja zdecydowałem się na pomoc w obsłudze meczu Anglia - Urugwaj, który odbędzie się 10 sierpnia na Manchester City Stadium. Starałem się o pozycję w zespole dziennikarskim i jestem niezmiernie szczęśliwy, że udało mi się ją otrzymać. Do moich obowiązków będzie należała m.in. ścisła współpraca z dziennikarzami i fotografami.Przygotowywanie i dostarczanie im niezbędnych informacji, oraz asystowanie w konferencjach przed i pomeczowych.

Możliwość zobaczenia na żywo jednego meczu RWC więcej niż się początkowo spodziewałem jest tylko jednym z plusów. Wejście za kulisy i wzięcie udziału w turnieju jako wolontariusz zaangażowany w organizację, to szansa doświadczenia turnieju na zupełnie innej płaszczyźnie. Będzie to z pewnością niezapomniane przeżycie a swoje wrażenia postaram się przekazać czytelnikom bloga.