MyMenu1

sobota, 9 lutego 2013

Pierwsze urodziny bloga!

Dzisiaj świętuję bardzo miłą uroczystość. Blog „Rocky pisze o rugby” obchodzi pierwsze urodziny! Ostatnie dwanaście miesięcy upłynęło bardzo szybko, ale zarazem bardzo przyjemnie. Niewielki początkowo projekt, znacznie się rozwinął i zyskał rzeszę wiernych czytelników. Dzięki artykułom w dwóch językach udało mi się dotrzeć do kilkudziesięciu tysięcy odbiorców z przeróżnych miejsc na świecie. Wśród nich znaleźli się entuzjaści rugby m.in. z Polski, Czech, Wielkiej Brytanii, Nowej Zelandii, Rosji, Argentyny, USA i RPA. Dostałem wiele pozytywnych komentarzy, za które serdecznie dziękuję. Są one dla mnie dodatkową motywacją.


W kilkudziesięciu postach, poruszyłem wiele tematów związanych z rugby. Przedstawiłem moją kolekcję odznak. przeprowadziłem wywiad z jednym z czołowych polskich rugbistów, napisałem kilka relacji z meczów, ale przede wszystkim zajmowałem się komentowaniem i przybliżaniem najistotniejszych wg mnie wydarzeń ze świata rugby. Blog został dostrzeżony w prestiżowych mediach, posty ukazały się m.in. na oficjalnej stronie Sale Sharks czy w rugbyunited

Przyjemność jaką czerpię z prowadzenia bloga przerosła moje oczekiwania. Pisanie na temat rugby sprawia mi olbrzymią radość i satysfakcję. Cieszę się, że blog z dnia na dzień staje się coraz bardziej popularny. Dziękuję wszystkim, którzy mi pomagają i mnie wspierają. Obiecuję, że dołożę starań aby kolejny rok okazał się jeszcze bardziej owocny. Kilka ciekawych pomysłów mam w zanadrzu, a nad kilkoma nowymi projektami już zacząłem pracę. Jeśli jednak jest coś, czego brakuje lub coś, o czym powinienem pisać więcej, dajcie znać. Wszystkie sugestie zostaną rozważone ;)
twitter: @RockyFlanker