MyMenu1

środa, 11 kwietnia 2012

Wygraj darmowe bilety na mecz rugby

Technologia sprawia, że mecze rugby stają się coraz bardziej przystępne. Dostęp do transmisji ze spotkań staje się coraz prostszy i coraz większa rzesza kibiców może śledzić zmagania na najwyższym poziomie. Ci, którzy nie są w stanie obejrzeć spotkań na żywo, bez trudu znajdą w Internecie najlepsze fragmenty, a czasem całe mecze ze światowych aren. Zainteresowanym polecam stronę http://www.rugbydump.com/, na której niemal codziennie pojawiają się ciekawe urywki spotkań.

Mimo wszystkich zalet jakie niesie za sobą transmisja telewizyjna, atmosfera jaka panuje na stadionie może być w pełni doceniona, tylko jeśli się na nim znajdziemy. Mecze rugby najwyższej rangi to prawdziwe święto. Emocji jakich dostarcza gra oglądana z trybun nie da się porównać z niczym. Kilka razy miałem okazję uczestniczyć w widowiskach z najwyższej półki takich jak Six Nations czy finał Aviva Premiership i za każdym razem wracałem bardzo zadowolony.

Popyt na najważniejsze mecze zawsze jest duży, bilety często są wyprzedane do ostatniego miejsca. Wyjazd na takie wydarzenia jak finał Heineken Cup, warto zaplanować ze sporym wyprzedzeniem. Przy okazji dużych imprez zawsze istnieje jednak szansa dostania się na mecz za darmo. Nie mam na myśli przeskakiwania przez płot, ale udział w konkursach. Przy odrobinie szczęścia można zapewnić sobie niezapomnianą przygodę. Oficjalni sponsorzy czy duże portale zajmujące się rugby zawsze mają pulę biletów przeznaczoną na nagrody. Warto brać udział w konkursach. Nic nie ryzykując można wygrać bilety na najlepsze rugbowe imprezy. W ten sposób obejrzałem już mecz Nowa Zelandia - Barbarians, a w tym roku pojadę na finał Aviva Premiership. 

Zainteresowanym podaję kilka linków, które mogą okazać się przydatne.
Bilety na finał Aviva Premiership od HiltonHHonors lub ESPN Scrum
Koszulka Barbarians z autografami od Lovell Rugby
Bilety na mecz Szkocja - Nowa Zelandia od Carling
Koszulka polo od Rugby World

Powodzenia